New Page 1
 

 
 YENİ ÜRÜNLER

 
  Yarı Otomatik S 3112
(Nihai Tasarım)
 
 
Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin

Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin     

Büyük resim için klikleyin


 
YENİ ZAFER SENTETİK DİPÇİKLİ YARI OTOMATİK AV TÜFEĞİ MODEL S3112
 

 

Estetik bir tasarım ve mükemmel çalışma sistemi bu modeli ZAFER fabrikasının en gözde modeli yaptı. Magnum 12 kalibre 3 in.
(76 mm) fişeklerin kullanımı için tasarlanan bu S 3112 modeli, ki hafif dolum fişeklerle de çok kolay bir şekilde çalışır, uzun menzil atışlarında ve en zor avda bile en uygun tüfektir.

Modern Hatlar: Ustaca yuvarlatılmış gövde, plastik dipçikle mükemmelce birleşir ve atıcıya iç güdüsel ve hızlı bir hedeflenme sağlar. Kusursuz ağırlık dengesi bu mühendislik harikasını kolay ve hızlı kontrol ettirir. Gövde yüzlerinin göze batan detayları tüfeğe ayırt edici bir karakter verir. Her çeşit optik aksesuarı kabul etmek için gövde üstüne kanal açılmıştır.

Nihai Tasarım: Dipçik ve el kundağı çizilmelere karşı dayanıklı soğuk havada mükemmel hissetmeyi sağlayan cam elyaflı teknopolimerden imal edilmiştir.
  Mükemmelce yuvarlatılmış hatlar CAD tasarımının sınırları zorlanarak ortaya çıkarılmış ve ürüne muazzam cazibe katılmıştır. Tüfeği daha vitrindeyken diğerlerinden ayıran bir dipçik tasarımıyla S 3112 hemen göze batar.

Işıldayan Arpacık ZAFER S3112 modeli isteğe göre kolayca değiştirilebilen ve görüş mesafesinin düştüğü ortamlarda hassas hedeflenme sağlayan ışıldayan arpacıkla tedarik edilebilir. Işıldayan arpacık, yeşil veya kırmızı olarak tercih edilebilir.

COMFIRE Geri Tepme Önleyici Taban: Yeni COMFIRE sistemi atıştaki geri tepmeyi azaltır. COMFIRE’un tasarımı sayesinde geri tepme enerjisi büyük ölçüde azaltılımıştır. COMFIRE taban, geri tepmede uzun geçiş sağlayarak hissedilen geri tepmede %25 kadar düşme sağlar. Sonuç mükemmel bir atış rahatlığıdır. Taban tasarımından kaynaklanan ve atış sırasında oluşan titreşimler ve ani namlu sapmaları da büyük oranda azaltılmıştır.