Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin

Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin    

Büyük resim için klikleyin


 
Hafif bir gövde, hafif bir namlu ve hafif bir dipçik takımı doğal olarak hafif bir yarı otomatik av tüfeği demektir.
Bu mühendislik itinası dengede, kullanımda ve kontrolde ZAFER Yarı Otomatik gibi mükemmel bir sonucu ortaya çıkardı.
 

 

Hafif bir gövde, hafif bir namlu ve hafif bir dipçik takımı doğal olarak hafif bir yarı otomatik av tüfeği demektir. Bu mühendislik itinası dengede, kullanımda ve kontrolde ZAFER Yarı Otomatik gibi mükemmel bir sonucu ortaya çıkardı.

ZAFER Yarı Otomatik namluları, önce 42CrMo4 (4140) serisi çelik çubuğun delinmesi ve ardından her namluda eşmerkezliliğin ve sabit kalınlığın korunmasını garanti eden raybalama ile hassas toleranslarda üretilerek bizlere ZAFER teknolojisinin ve ustalığının üstünlüğünü ispatlar.

Çok atış yapacağınız düşünülerek oldukça kalın tutulan sert krom kaplama, namlu deliğinde karıncalanmalara ve korozyona karşı yüksek koruma sağlarken, atışta da daha yüksek isabet sağlar.

ZAFER Yarı Otomatik gövdesi, çelik kadar yüksek dayanıma sahipken, neredeyse çelikten %65 daha hafif olan ve havacılıkta kullanılan 7075 T6 sınıfı alüminyum bazlı malzemenin yüksek hassasiyete sahip CNC tezgahlarda işlenmesi ile üretilmiştir. Avda dürbün kullanabilmeniz için dürbün kanalları standart olarak gövde üstünde açılmıştır. Gövdenin bütün yüzeyleri korozyona ve
  darbelere karşı koruma sağlayan siyah eloksal kaplanmıştır.

Hızlı hedeflenme ve rahat omuz desteklemesi için dipçiklerin tasarımı CAD programında optimize edilmiştir.

Prestijinin bir göstergesi olarak, ZAFER Yarı Otomatik'in dipçiği büyük bir özenle gövdeye uyumlandırılmış ve görünmez bir ahşap-metal geçişi sağlanmıştır. Tetikle parmağın uyumu için ergonomik bir kabza tasarlanmıştır. El kundağı, dipçikteki ceviz desenine renk ve desen uyumunun yanında, dipçiği de tamamlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir. Dipçik kabzasında ve el kundağında avuç içi kaymasının engellenmesi ve ZAFER Yarı Otomatik'in tam kontrolü için elmas deseni işlenmiştir.

Yarı mat sprey boyama, ceviz kerestesindeki hassas seçimi ve özenli işçiliği ortaya çıkarır. Su geçirmezlik sağlayarak en sıkı av partilerinde bile dipçiğe ve el kundağına tam koruma sağlar.

ZAFER Yarı Otomatik, atış üstüne atışta istikrarlı performans gösteren ve 24 gr'dan 56 gr'a kadar geniş bir yelpazede fişek kullanımına imkan veren 'Sınırsız Atış Keyfidir'.