Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin
v
v

Büyük resim için klikleyin
Büyük resim için klikleyin     

Büyük resim için klikleyin


 
ZAFER prensipleri; uygun fiyat, mükemmel işçilik ve çalışma sisteminde kusursuzluktur.
Yeni ürünümüz ZAFER Süperpoze bu anlayışla üretilmiştir.

 

 

ZAFER prensipleri uygun fiyat, mükemmel işçilik ve çalışma sisteminde kusursuzluktur.

Yeni ürünümüz ZAFER Süperpoze de bu anlayışla ortaya çıkarılmıştır.

ZAFER Süperpoze'nin üstün özelliklerinden biri, birinci sınıf ceviz kerestesinden imal edilen gözalıcı dipçiği ve el kundağıdır.

Gözalıcılığının yanında ZAFER Süperpoze'ler dayanıklılığını ve performansını da artıran birçok mühendislik özellikleri taşır.

Hassas tezgahlarda işlenen yüksek dayanıklılıktaki çelik gövdenin iki yüzündeki ve tetik korumanın yumuşak yüzündeki çiçek desenleri ZAFER Süperpoze'yi farklı kılar. Tetik ise altın kaplama olup, ZAFER'in işçiliğe verdiği önemi gösterir.

Namlular, yüksek gerilime dayanıklı çelik çubuk delinerek ve ardından hassas atışlar için ideal ölçü ve iç yüzeyde mükemmel pürüzsüzlük için raybalanarak polisajlanır. Son olarak da korozyona, atış sonucu oluşan yıpranmalara ve yırtılmalara karşı korunması için sert krom kaplanır.
  En son uygulama olarak da bütün namlulara menevişten 10 kat
daha güçlü korozyon koruması sağlayan ve avda gözünüzü alan yansımaları önleyen mat siyah krom kaplama yapılır.

Namlu harici bütün metal parçaların üstündeki nikel kaplama çizilmelere karşı uzun ömürlü bir koruma sağlayarak, ZAFER Süperpoze sahiplerine gerçek anlamda garantiyi sağlar.

ZAFER Süperpoze'nin dipçiği ve el kundağındaki dikkat çekicilik, ceviz kerestesindeki hassas seçimden gelmektedir. Buna ilave olarak dipçiğe ve el kundağına en kaliteli kimyasallarla sprey boyama yapılır. Bu özenin sonucu olarak kundakların güzelliği ZAFER Süperpoze'ye yansımaktadır. Dipçik ve el kundağı, hızlı hedeflenme ve hedefte üstün isabete ulaşmak için dikkatle ölçümlendirilmiş ve tüfeğin ağırlık dengesine göre biçimlendirilmiştir.

ZAFER Süperpoze'nin hedefi tüm kullanıcılar için 'Sınırsız Atış Keyfidir'.

ZAFER Süperpoze'nin doğasını daha iyi anlamak için bu zarif, işlevsel ve sağlamlığın sembolü olan şaheseri test edin.